психолог консультант
Дубіч Сергій
Психолог- Консультант, Тренер
Київ, Україна
+38 050 536 6282
dubichs76@gmail.com
КАППП
 
Член Українського Союзу Психотерапевтів, Член Київської Асоціації Практикуючих Психологів та Психотерапевтів(КАППП)
 

Дубич Сергей

Ласкаво прошу на мою сторінку психолога-консультанта

Інколи з різних причин ми шукаємо підтримки. Ми можемо відчувати себе побореними (розчавленими) життям і подіями, що відбулися. Ми можемо почуватися «недостатньо хорошими». Ми шукаємо впевненості та розуміння. Інколи ми хочемо почуватися краще, ніж почуваємося зараз. А інколи просто хочемо відчувати себя «живими»…

Ми можемо робити це разом...

До ситуацій, що дозволяють консультативне втручання психолога-консультанта, відносяться:
Життєва ситуація людини, об’єктивно насичена специфічними непереборними, несприятливими факторами (втрата рідних або близьких людей, важка хвороба, втрата працездатності, травма тощо) вимагає консультації у професійного психолога.
Ситуація, що переживається людиною як нестерпна (конфлікт з близькими, подружня зрада, звільнення з роботи, ділова невдача, фінансові ускладнення, вікова криза, хвороба дитини, вимушений переїзд тощо) обов'язково вимагає отримання консультації у психолога-консультанта.
Ситуація виникнення запиту на розвиток, нарощування власного потенціалу (розвиток особистої чуттєвості, поглиблення знань про себе, розширення ерудиції в галузі психології тощо) також потребує консультації у психолога-консультанта

До ситуацій, що дозволяють коучінг,
відносяться:
Ситуація, яка вимагає визначення мети, з’ясування реалій, вибору варіантів, дій, супроводження, підтримки, аналізу, дієздатності ( у бізнесі, творчості, виробництві тощо).

До ситуацій, що дозволяють тренінгові форму навчання, відносяться:
Ситуація, яка забезпечує виникнення у клієнта запиту на розвиток знань, навичок, умінь у різних контекстах міжперсональної взаємодії (тренінги комунікації, переговорів, управління, командної взаємодії, продажів).